We hebben 11 gasten online
Home

Dit jaar moeten wij als vereniging de Prima Vista wedstrijden organiseren. Dit is een wedstrijd waaraan kinderen mee mogen doen van verschillende verenigingen uit Voorne Putten en Rozenburg. Deze kinderen zijn allemaal tussen de 7 en 12 jaar. Vorig jaar hebben wij met veel kinderen van onze vereniging mee gedaan en ook veel medailles gewonnen. Dit jaar hopen we op nog meer deelnemers van onze vereniging en natuurlijk nog meer prijzen. Wij zijn ook nog opzoek naar mensen die ons deze dag willen helpen. Zodat we er een leuke dag van kunnen maken. De wedstrijd zal op 20 april gehouden worden. Zet deze datum vast in je agenda!!! Voor inschrijvingen zullen de briefjes nog volgen.

Nog een belangrijke datum is 9 maart. Deze dag zullen de clubkampioenschappen zijn. Deze wedstrijd is ook in de Gaffelaar. We gaan er vanuit dat jullie allemaal weer mee doen aan de wedstrijd zodat we er met zijn alleen een leuke en gezellige middag van zullen maken.

 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen